Про нас

На мій погляд, зародження НЮКРЕЙН! розпочалося у середині 90-х років, коли моя кімната була заповнена купою дитячих малюнків з чудернацькими міфічними створіннями.

Побачивши моє захоплення, батьки віддали мене у школу мистецтв, де я вчився живопису близько п'яти років.

Подорослішавши, я захопився хіп-хоп культурою і невдовзі почав серйозно займатися брейк-дансом. У той час хіп-хоп музика, діджеїнг, брейк-данс і граффіті були тісно пов'язані, тому недивно, що граффіті входило у коло моїх найбільших інтересів.

З часом хіп-хоп течія змінювалася. Нова хвиля R'n'B ставала все більш популярною, ді-джеї почали грати у нічних клубах, бі-бої – створювати власні шоу-балети, а граффіті райтери — професійно займатися графічним дизайном та сучасним мистецтвом.

Одними з перших в Україні, хто перейшов на новий рівень стріт арту, стали IK (Ingenious Kids) сьогодні більш відомі під назвою «Interesni Kazki». Саме вони у 2009 році першими погодилися малювати для НЮКРЕЙН! і дали перший поштовх реалізації проекту.

Ідея першої колекції полягала у тому, щоб зацікавити українську молодь сучасним українським мистецтвом та культурою, показавши, що національні і навіть народні мотиви можуть бути так само актуальні, як і сучасна західна культура, якщо вони подаються у незвичному ракурсі.

Наразі головною метою НЮКРЕЙН! є створення якісного бренду одягу та формування стилю сучасної молодої людини, яка усвідомлює свою українську неповторність та знає свою культуру.

ЗАГРЕБНОЙ ОЛЕГ
засновник та керівник проекту «НЮКРЕЙН!»

* на ілюстрації зображення першого принта «Хліб життя», зробленого для НЮКРЕЙН! художником WaOne (Interesni Kazki).
 

 

Ваш код:99D4