Зірки в футболках Нюкрейн! Зірки в футболках Нюкрейн! Зірки в футболках Нюкрейн! Зірки в футболках Нюкрейн! Зірки в футболках Нюкрейн! Зірки в футболках Нюкрейн! Зірки в футболках Нюкрейн! Зірки в футболках Нюкрейн! Зірки в футболках Нюкрейн! Зірки в футболках Нюкрейн! Зірки в футболках Нюкрейн! Зірки в футболках Нюкрейн!
ЗІРКИ
в футболках Нюкрейн!

 

Нам дуже приємно, що речі Нюкрейн! одягають зірки і це прекрасно, що створення нової України підтримують люди, яких ми щиро поважаємо.

Річард Бренсон — британський мультимільярдер, засновник корпорації Virgin Group. 27 січня 2014 під час Євромайдану Річард Бренсон закликав українську владу скасувати закони про диктатуру від 16 січня, а також висловив обурення з приводу того, що в Україні гинуть учасники протестних акцій. 

Футболка Річарда Бренсона: артикул 129х

Ірена Карпа — українська письменниця, співачка і телеведуча. Тепер футболка Нюкрейн! стала її улюбленою, цитуємо "Нова улюблена футболка від Eliash Strongowski. Дякую!"

Футболка Ірени Карпи: Вогнепальна пташка

Олег "Мох" Гнатів — продюсер культового Івано-Франківського гурту "Перкалаба". Задоволений та щасливий від носіння нашої футболки, цитуємо "Дякую!)) Best, Oleg Gnativ"

Футболка Олега "Моха" Гнатієва: артикул 098х

Віктор Бронюк — лідер популярного музичного гурту ТІК. Цитата: "Дякуємо за креативний подарунок компанії "Нюкрейн!" Купуйте українське!"

Футболка Віктора Бронюка: артикул 097х

Олексій Дурнєв — відомий скандальний телеведучий авторської програми "Дурнєв+1". Вважає, що саме він надихнув нашого арт директора Іллю Стронґовського на створення принта The awakening/Пробудження.

Футболка Олексія Дурнєва: Шевченко 103х

Сергій Дідковський — головний редактор інтернет видання чоловічого журналу XXL. Цитата: "У нас с Брэнсоном одинаковые футболки. Это двойной аргумент за покупку отменных товаров у Nukraine"

Футболка Сергія Дідковського: артикул 129х

Соня Сотник — відома українська радіоведуча ранкового шоу «Камтугеза» на Радіо Рокс. Одягнувши нашого Шевченка, стала постійною клієнткою Нюкрейн! Цитата: "Мій Тарас! Дякую за доставочку та креатив команді компанії "Нюкрейн". Купуй українське."

Футболка Соні Сотник: артикул 103д

Dakh Daughters — фрік-кабаре, український жіночий музичний гурт, проект театру «Дах». Гурт завойував десятки тисячів прихильників в Україні та за її межами. Всі учасники гурту є власницями футболок Нюкрейн! 

Футболки учасниць Dakh Daughtersартикул 103дартикул 129д, артикул 139д, артикул 098д

Лариса Денисенко — відома українська письменниця і телеведуча, власниця багатьох літературних нагород. Цитата "Усвідомлений вибір позначається, подекуди, й на зовнішньому. Eliash Strongowski, Нюкрейн."

Футболка Лариси Денисенкоартикул 138д

ЯрмаК — популярний український хіп-хоп виконавець. Футболка Нюкрейн! з оновленим космічним Гербом тепер стала одніє з найулюбленіших речей ЯрмаКа, цитуємо: "Дуже дякую Вам. Все підійшло і зараз це моя одна з найулюбленіших футболок!)"

Футболка ЯрмаКаартикул 13

Гурт ТНМК — відомий український музичний гурт. Влітку 2014 року виступили на сцені наймасштабнішого музичного фестивалю ZAXID у футболках Нюкрейн!   

Футболки Фоззі та Фагота: Шевченко 103х

Лідер музичного гурту С.К.А.Й. Олег Собчук також приєднався до прихильників Нюкрейн! 

Футболка Олега Собчука: артикул 103

МАГАЗИН

 

 
Ваш код:99D4