Продовження та початок Продовження та початок Продовження та початок Продовження та початок Продовження та початок Продовження та початок Продовження та початок Продовження та початок Продовження та початок
КОЛЕКЦІЯ
«Продовження та початок»

за участі kislow1
та Дмитра Буланова

Колекція «Продовження та початок» — це перша колекція футболок НЮКРЕЙН!, над принтами яких працювали художники з Києва та Севастополя. Для колекції ми відібрали 5 принтів, що влучно поєднали українські образи минулого із сучасними тенденціями у графічному дизайні та художньому мистецтві.

Герой колекції — сучасний свідомий українець, що пишається неповторністю своєї культури та хоче поділитися нею з навколишнім світом. При цьому він виглядає невимушено та стильно.

Для нас колекція «Продовження та початок» — це початок роботи проекту НЮКРЕЙН! та втілення нашої давньої мрії — створення актуального та якісного одягу з українською іскрою.

Головна думка колекції у тому, що перетворенню ідеї у дійсність передують довгі години творчої та розумової роботи, глибока віра у себе та відданість власній справі.

Ми хочемо, щоб колекція «Продовження та початок» надихнула людей на самовираження та самовдосконалення.


Фотограф: Сергій Грабінський
Моделі: Мар'яна Луцька, Артем Карпенко, Олег Загребной, Юлія Філоненко.

 

МАГАЗИН

Художники колекції

kislow1

Художник-мураліст з міста Севастополя
На наш погляд, один з найталановитіших сучасних художників в Україні. Наразі займається дизайном інтер'єрів.

Дмитро Буланов

Художник, ілюстратор та графічний дизайнер з міста Києва.
Окрім основного напрямку графічного дизайну, також займається живописом.
 
Ваш код:99D4